- CAM İMALAT MAKİNELERİ -

CAM SAVURMA MAKİNESİ
Çeşitli ebatlarda züccaciye, aydınlatma ve dekor camları için çeşitli büyüklük ve kapasitelerde üretilen bu cam savurma makinalarının imalatını da yapmaktayız. Seri çalışan makinalarımızla çok ince cidarlı cam üretmek mümkün olmaktadır. Tamamıyla yerli ve kendi üretimimiz olan savurma tezgahları imalatta kalite, tutarlılık ve yüksek verim sağlamaktadır.

Vazo, kase, tabak, küllük vb. ürünlerin seri ve yarı otomatik üretimi için en kolay ve hızlı üretim metodu olan savurma tekniği için ürettiğimiz son teknoloji yarı otomatik cam savurma makinesi.

HARMAN VERİCİ MAKİNA
Hazırlanmış cam ham maddesini 200 kg'dan 20.000 kg'a kadar cam erime fırınına besleme yapabilecek kapasiteye mevcut harman verici makine.
ŞİİLER YARI OTOMATİK CAM ÜFLEME MAKİNESİ
ÇOK YAKINDA...
CAM ENJEKSİYON MAKİNESİ
Biblo, ayak vb. içi dolu cam ürünlerin tamamının üretimi için kalıp çap ve boyu ayarlanabilir otomatik cam enjeksiyon makinesi.
CAM PRES MAKİNESİ
Tabak, biblo, vazo, bardak, cam tuğla, kase, meyvelik, avize parçaları vb. camların üretiminde kullanılan yarı otomatik pres makinesi.
KALIP AÇMA KAPATMA MAKİNESİ
Üfleme el imalatı kalıplarını tek hareket ile pnömatik olarak açıp kapatmaya ve böylelikle daha seri imalat imkanı sunan makine.
CAM ZIMPARA MAKİNESİ
Cam rodajı ve zımpara işçiliğini en hassas ve düzgün şekilde yapılabilmesi için komple paslanmazdan ürettiğimiz cam zımpara makinesi.